Při objednávce nad 2800 Kč je poštovné ZDARMA

Odběrní místo v Praze

Zákaznická podpora:
info@andilkove.cz

rozšířené
hledání

Kategorie

Novinky

12.09.2017
Velký výprodej dětského oblečení!
LIkvidace skladových zásob: ulovte u nás výbavu do školky a školy za pakatel!

28.07.2017
29.7.-6.8.2017 dovolená
Objednávky došlé v tomto termínu vyřídíme 7.8. Děkujeme za pochopení.

Novinky na e-mail

Výrobci

Dekorační nálepky princezny - sleva 80%

Kvalitní samolepící dekorace do dětských pokojíčků s princeznami a vílami. 105,80 Kč s DPH


529 Kč s DPH

sleva 80 %

AKCE AKCE!

Dostupnost: skladem - ihned k dodání

 ks

Tisk Poslat známému


Více informací O Dekorační nálepky princezny - sleva 80%

Samolepky s princeznami a vílami, korunkou, srdíčky, kouzelnou hůlkou a nápisy fairy princess a princess.  Počet kusů: 23. Samolepící nálepky - jednoduše sloupnete z podkladového plata a přilepíte na zvolené místo. Samolepky lze doplnit bordurou nebo nalepovacím metrem ve stejném dekoru.

 

Materiál

Všechny obrázky jsou vytištěny na samolepícím papíru s vinilovým povrchem. Nálepky jsou určeny pro vnitřní použití na rovný, čistý a suchý povrch.

 

Lepidlo

Samolepky jsou odnímatelné. Po odstranění nálepky nezůstávájí na zdech a místech nalepení zbytky lepidla.

 

Povrchy

Samolepky lze použít na téměř veškeré hladké povrchy - stěny, kov, dřevo, sklo, karton, papír, plast a podobně.

 

Důležité

Vyvarujte se umístění nálepky blízkosti přímého otevřeného zdroje tepla a otevřeného ohně. Neumisťujete dětské postýlky a postele menších dětí bezprostředně pod samolepky, aby děti nezpůsobily svojí manipulací nekontrolovatelné strhnutí samolepky přímo do jejich postýlek. Samolepky neumisťujte na dno vany a bazénů.

 

Způsob aplikace

Samolepky aplikujte na hladký, čistý a suchý povrch. Nálepky nemusí držet správně, pokud je použije na nerovné, extrémně drsné či reliéfní povrchy.

Doporučuje se dodržet lhůtu pro aplikaci cca 4 týdnů od vymalování stěn.

 

Samolepku opatrně sloupněte z podkladového plata. Zvláštní péči věnujte tomu, aby nedošlo k sebeslepení samolepky, jejímu "zlomení a zkroucení" a pod..

Poté samolepku jemně přitiskněte na předem vybrané místo. Celý proces aplikace ukončete tak, že jemným měkkým hadříkem samolepku přejíždíte a tímto způsobem ji postupně vyhlazujete a přilepujete ke zdi. Zvláštní péči věnujte okrajům samolepky, tyto přejíždějte místo vedle místa.

 

Při lepení maxi samolepek doporučujeme následující postup: Z podkladového plata sloupněte část samolepky a začněte lepit od shora dolů, přičemž podkladový papír postupně sloupáváte a samolepku průběžně přilepujete. Povrch vyhlazujte a tiskněte ke stěně měkkým suchým hadříkem. Vytvoří-li se maličká vzduchová bublinka, kterou nelze "vytlačit" hadříkem k okraji, propíchněte tuto tenučkou jehlou či špendlíkem a samolepku v tomto místě opět přejeďte suchým hadříkem pro přitlačení ke zdi.

 

Použití na extrémně hrubém povrchu a v extrémně náročných prostředích.

 

Samolepky fungují nejlépe na rovném, čistém a suchém povrchu. Budete-li chtít použít samolepky na "nezvyklé" povrchy, doporučujeme vyzkoušet přilnavost malou nálepkou.

 

Rozhodnete-li se použít samolepky i v extrémním prostředí, jako jsou prostory s vysokým provozním zatížením, jako jsou obchodní centra, nemocniční zařízení a podobně, je možné samolepky podpořit vhodným lepidlem, v takovém případě však pochopitelně ztrácí svoji vlastnost znovu použitelnosti , v prostorách vnitřních bazénů doporučujeme navíc přetřít povrch samolepky bezbarvým lakem pro venkovní prostředí, aby se zamezilo prostupu vlhka samolepkou.

 

Odstranění samolepky

Samolepky lze jednoduše sloupnout .

 

Čištění samolepky

Použijte suchý (případně jemně vlhký) měkký hadřík nebo papírový ručník a jemně otřete. Neomývat mokrým hadříkem, nepoužívat saponáty a abrazivní prostředky.Nejprodávanější v kategorii tohoto produktuKomentáře (0)

    Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

    Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.