Při objednávce nad 2800 Kč je poštovné ZDARMA

Odběrní místo v Praze

Zákaznická podpora:
info@andilkove.cz

rozšířené
hledání

Kategorie

Novinky

12.09.2017
Velký výprodej dětského oblečení!
LIkvidace skladových zásob: ulovte u nás výbavu do školky a školy za pakatel!

28.07.2017
29.7.-6.8.2017 dovolená
Objednávky došlé v tomto termínu vyřídíme 7.8. Děkujeme za pochopení.

Novinky na e-mail

Výrobci

Jak zabavit děti během dlouhé cesty?

18.06.2012

Kdy už tam budem? Tato otázka, zopakovaná potřetí během pěti minut, už přivedla k šílenství nejednoho tatínka za volantem, proto se určitě vyplatí zábavu dítěte během cesty důkladně naplánovat. Zde je několik tipů na méně běžné hračky, které děti určitě zaujmou:

 

Vertikální puzzle

Novinkou na českém trhu jsou vertikální puzzle, určené ke skládání na jakémkoli hladkém povrchu – ideálně na okénku auta, doma pak na ledničce. Díky praktickému balení v plechové krabičce jsou na cesty přímo stvořené. Vybírat můžete z variant snadnějších i složitějších (od 25 do 45 dílků). Jsou odolné proti vodě a slunci, jednoduše je opakovaně sloupnete a znovu přilepíte. Propouštějí sluneční světlo a puzzle tak vytváří dekorativní vitrážový efekt. Puzzle podporují rozvoj jemné motoriky, práce ve vertikální rovině je zajímavou alternativou k převažujícím činnostem v horizontální rovině. Na puzzlích najdete motivy zvířátek a pohádek.

 

Plyšáci s dekou

Nutným společníkem na cesty bývá pro děti také oblíbený plyšák či polštářek, na kterém si mohou zdřímnout: praktickým tipem jsou tzv. Zubíci: plyšová zvířátka, která mají v bříšku na zip schovanou měkkou deku - dají se pak použít jako plyšový mazlíček, veselý a pohodlný polštářek i deka. Na bříšku jsou dvě poutka na suchý zip - když se rozepnou, hračka se promění v polštářek. A uvnitř se ukrývá úžasně měkoučká flísová přikrývka, která se dá snadno odepnout. K dostání je hrošík, krokodýl, želva, lev, tygr či opice - každé děťátko si určitě vybere.