Při objednávce nad 2800 Kč je poštovné ZDARMA

Odběrní místo v Praze

Zákaznická podpora:
info@andilkove.cz

rozšířené
hledání

Kategorie

Novinky

12.09.2017
Velký výprodej dětského oblečení!
LIkvidace skladových zásob: ulovte u nás výbavu do školky a školy za pakatel!

28.07.2017
29.7.-6.8.2017 dovolená
Objednávky došlé v tomto termínu vyřídíme 7.8. Děkujeme za pochopení.

Novinky na e-mail

Výrobci

Léto je tady - připravte si s dětmi prázdninový deník

20.06.2013

Uchovejte si společně strávené letní chvíle v krásném deníku - jeho vytváření bude dalším báječným společným zážitkem a vzniklé dílko se pak určitě stane rodinným pokladem.

 

Využít můžete některou z vydaných knížek, kam již stačí jen vlepovat fottky, dokreslovat obrázky a zapisovat zážitky, nebo si deník můžete celý vyrobit sami.

 

Do první skupiny patří Můj prázdninový deník české ilustrátorky Evy Chupíkové. Je to zápisník plný aktivit a skvělých nápadů. Je tu prostor na plánky, nákresy, fotografie, na pozorování rostlin, hmyzu, teploty, spousta vystřihování a vymalovávání, pexeso, spojovačky, jeden recept, pozvánka na odpolední čaj a další zábava. Ideální společník na prázdninové cesty, který se po náležitém vyplnění a vybarvení stane pro děti krásnou památkou.

 

Podrobný návod na výrobu vlastního deníku najdete třeba zde, na webu našeho milého dodavatele krásných razítek a kreativních sad od francouzské značky Aladine.

 

K výrobě tohoto deníku s úspěchem využijete výtvarných kufříků s razítky.


Skvělou pomůckou pro dozdobení deníků a fotoalb všeho druhu jsou také sady razítek Stamposcrap, speciálně vyvinuté pro oblíbený scrapbooking. Každá sada obsahuje 30 razítek s hlubokou texturou na pěnové hmotě - doporučujeme je jako univerzální tvořivou pomůcku pro děti i maminky, vhodnou pro všechny papírové projekty.

 

Přejeme krásné léto a mnoho fantazie pro úspěšné tvoření!