Při objednávce nad 2800 Kč je poštovné ZDARMA

Odběrní místo v Praze

Zákaznická podpora:
info@andilkove.cz

rozšířené
hledání

Kategorie

Novinky

12.09.2017
Velký výprodej dětského oblečení!
LIkvidace skladových zásob: ulovte u nás výbavu do školky a školy za pakatel!

28.07.2017
29.7.-6.8.2017 dovolená
Objednávky došlé v tomto termínu vyřídíme 7.8. Děkujeme za pochopení.

Novinky na e-mail

Výrobci

Populární látkové mapy světa opět skladem!

05.11.2013

Hledáte originální tip na vánoční dárek?

Doporučujeme látkovou mapu světa pro všechny malé cestovatele.

 

Světadíly jsou barevně odlišené, na každém jsou vyznačeny základní jezera, pohoří a nejdelší řeky. Je vyrobená z velmi kvalitní látky v perfektním barevném provedení. Světadíly jsou zakresleny ve velmi charakteristických a srozumitelných obrysech, které se dítěti dobře pamatují.

Celkově obsahuje kolem 50 zajímavých míst světa. K mapě je přiložen i klíč, kde se dozví více. Krásná dekorace i učební pomůcka.

 

K mapě stojí určitě za to dokoupit charakteristické symboly pro jednotlivé části světadílů. Dítě pak nadšeně připojuje k Francii Eiffelovu věž, nebo k naší republice vlajku, či přiloží na Saharskou poušť velblouda.....Dále lze dokoupit  zvířátka a vlajky.

Rozměry: 118 x 85 cm

 

Švédská firma Oskar&Ellen chce svými hračkami stimulovat dětskou fantazii a touhu hrát si, stejně jako učení a vývoj prostřednictvím hry. Sortiment výrobků společnosti Oskar&Ellen se skládá ze zábavných a barevných látkových produktů, které jsou vyráběny ve vysoké kvalitě. Všechny výrobky jsou navrženy ve Švédsku a poté jsou ručně vyráběny na Filipínách (ženami, ne dětmi!). Každá hračka je originálem.