Při objednávce nad 2800 Kč je poštovné ZDARMA

Odběrní místo v Praze

Zákaznická podpora:
info@andilkove.cz

rozšířené
hledání

Kategorie

Novinky

12.09.2017
Velký výprodej dětského oblečení!
LIkvidace skladových zásob: ulovte u nás výbavu do školky a školy za pakatel!

28.07.2017
29.7.-6.8.2017 dovolená
Objednávky došlé v tomto termínu vyřídíme 7.8. Děkujeme za pochopení.

Novinky na e-mail

Výrobci

Pro klidný spánek v horkých dnech - letní spací pytle pro děti

10.05.2016

Letní spací pytle pro děti

 

Blíží se léto a s ním i teplé večery a noci, kdy maminky často řeší problém, jak zajistit děťátku i v horku co nejlepší podmínky pro klidný spánek. Tak, aby se v noci nezpotilo, neodkopalo a ráno nevzbudilo chladem.

Chytrým řešením nejen v létě, ale po celý rok, je spací pytel – ten je vhodný zejména pro děti, které se spí neklidně, odkopávají se, a rodiče k nim musejí několikrát za noc vstávat a přikrývat je. Miminko si ve spacím pytli udržuje ideální teplotu pro spánek, je chráněné z obou stran a nemůže se odkopat..

Pytle jsou střižené s otvory pro ruce tak, aby dítě mohlo volně hýbat rukama a necítilo se  omezené. Také ve  spodní části jsou pytle dostatečně široké, takže nezabraňují přirozenému pohybu nožiček.

Pytle se rozepínají po celé délce na zip, umožňují tedy snadné přebalování.

Mnohá miminka si na spaní v pytli zvyknou tak, že bez něj těžko usínají, a proto výrobce nabízejí tři velikostní varianty

–        od narození do 1 roku (délka pytle 60-70 cm)

–        od 1 roku do 3 let (délka pytle 80-90 cm)

–        od 3 do 6 let (délka pytle 110-120 cm)

 

Letní varianty pytle nemají výplň (nejčastěji to bývá vatelín) a jsou tak tenké a lehké a zajišťují miminku jen to nejnutnější tepelnou izolaci. Materiálem bývá 100% bavlna – buď v úpravě plátno nebo úplet. Velmi příjemné jsou také pytle s příměsí bambusové viskózy, která má vynikající termoregulační vlastnosti, a rovněž pytle z certifikované biobavlny.

Velkou výhodou letních pytlů je, že jsou lehké a skladné – můžete je tedy velmi snadno sbalit na cesty a zajistit tak dítěti pohodlí, na které je zvyklé – to je pro klidný spánek v cizím prostředí velmi důležité.

 

Spací pytle, které najdete v našem internetovém a kamenném obchodě, byly navrženy a ušity v České republice českými firmami Kaarsgaren a Button Style.