Při objednávce nad 2800 Kč je poštovné ZDARMA

Odběrní místo v Praze

Zákaznická podpora:
info@andilkove.cz

rozšířené
hledání

Kategorie

Novinky

12.09.2017
Velký výprodej dětského oblečení!
LIkvidace skladových zásob: ulovte u nás výbavu do školky a školy za pakatel!

28.07.2017
29.7.-6.8.2017 dovolená
Objednávky došlé v tomto termínu vyřídíme 7.8. Děkujeme za pochopení.

Novinky na e-mail

Výrobci

Proč pořídit dětem vlastní zavazadlo?

21.05.2012

Chystáte se na dovolenou s dětmi, ať už autem či letecky? Děti jistě potěší vlastní zavazadlo - zmenšenina kufru pro dospělé. Naučí se samy sbalit, co je potřeba, a navíc si odmalička zvyknou nosit a hlídat svoje věci. Až si pak ve školním věku budou muset samy zabalit na škole v přírodě či na táboře, ocení, co se v útlém věku naučily.

 

Pro nejmenší děti, které začínají chodit, jsou ideální nerozbitné plastové kufříky značky Trunki. Vyrábějí se v několika designech - beruška, hasič, tygr a včelka. Mohou sloužit i jako odráželo nebo na nich můžete unavené děti táhnout za pevný popruh. Velikost odpovídá rozměrům palubního zavazadla, takže je můžete vzít s sebou až do letadla. To se může hodit, protože kočárky se vydávají často až v příletové hale společně s ostatními zavazadly.

 

Pro větší děti, asi od tří let, doporučujeme měkké omyvatelné kufříky značky Bugzz. Lze je nosit na zádech jako batoh, ale i vozit na kolečkách jako kufr. Mají vytahovací rukojeť, tři praktické menší kapsy a jsou dost prostorné, takže se dětem do nich vejde vše potřebné. Rozměry opět vyhovují letecké přepravě. Vybírat můžete z kolekce dinosaurus a hasič pro chlapečky, pro holčičky beruška, motýlek či koník. Ve stejném designu můžete dokoupit penál, lahvičku nebo termobox.