Při objednávce nad 2800 Kč je poštovné ZDARMA

Odběrní místo v Praze

Zákaznická podpora:
info@andilkove.cz

rozšířené
hledání

Kategorie

Novinky

12.09.2017
Velký výprodej dětského oblečení!
LIkvidace skladových zásob: ulovte u nás výbavu do školky a školy za pakatel!

28.07.2017
29.7.-6.8.2017 dovolená
Objednávky došlé v tomto termínu vyřídíme 7.8. Děkujeme za pochopení.

Novinky na e-mail

Výrobci

Vychytávky na cesty s dětmi

Proč pořídit dětem vlastní zavazadlo?

Alt


Pro nejmenší děti, které začínají chodit, jsou ideální nerozbitné plastové kufříky značky Trunki. Vyrábějí se v několika designech - beruška, hasič, tygr a včelka. Mohou sloužit i jako odráželo nebo na nich můžete unavené děti táhnout za pevný popruh. Velikost odpovídá rozměrům palubního zavazadla, takže je můžete vzít s sebou až do letadla. To se může hodit, protože kočárky se vydávají často až v příletové hale společně s ostatními zavazadly.

Pro větší děti, asi od tří let, doporučujeme měkký omyvatelný kufřík s obrázkem dinosaura od anglické značky Bugzz. Lze ho nosit na zádech jako batoh, ale i vozit na kolečkách jako kufr. Má vytahovací rukojeť, tři praktické menší kapsy a je dost prostorný, takže se dětem do něj vejde vše potřebné. Rozměry opět vyhovují letecké přepravě. Ve stejném designu můžete dokoupit penál, lahvičku nebo termobox.

 

Na delší cesty nebo do letadla doporučujeme kvalitní cestovatelskou sadu značky CUTIES and PALS. Jedná se o skořepinový kufr, luxusní dětskou variantu kufrů pro dospělé. Rukojeť lze vysunout do dvou výškových poloh, případně jí zcela zasunout. Sada obsahuje kufr o objemu 26,5l a baťůžek o objemu 13,5l. Koupit lze i samostatně, v designu dinosaur, včela, beruška, opička, kuřátko, sovička nebo panda.

Kompletní nabídku dětských kufříků naleznete zde.

 

Jak děti zabavit během cesty?

Kdy už tam budem? Tato otázka, zopakovaná potřetí během pěti minut, už přivedla k šílenství nejednoho tatínka za volantem, proto se určitě vyplatí zábavu dítěte během cesty důkladně naplánovat. Zde je několik tipů na méně běžné hračky, které děti určitě zaujmou:

Alt

Podložka na kreslení

Velmi praktickým pomocníkem na cesty je podložka na kreslení s tvrdou deskou a gumičkami na uchycení papírů na kreslení, po stranách jsou dvě zapínací kapsy na pastelky, fixy či jiné malovací potřeby. Podložku lze jednoduše sbalit a použít ji můžete v autě, letadle i doma na kreslení bez stolečku.

Abyste děti motivovali ke kreslení během cesty, můžete jim připravit různé úkoly: menší děti mohou nakreslit, co je na letišti, v letadle, za oknem auta zaujalo, vybarvovat připravené omalovánky apod.

Větším dětem můžete třeba z internetu vytisknout trasu vaší cesty a ony mohou zaznamenávat jednotlivé dosažené cíle, třeba i s nějakým vlastním postřehem. Takto zpracovaná mapka se pak může stát základem rodinného cestovního deníku. Každý rodič určitě přijde sám na mnoho drobných úkolů i odměn, a čas, věnovaný přípravě, se bohatě vyplatí.

 

Šťastnou cestu!