Při objednávce nad 2800 Kč je poštovné ZDARMA

Odběrní místo v Praze

Zákaznická podpora:
info@andilkove.cz

rozšířené
hledání

Kategorie

Novinky

12.09.2017
Velký výprodej dětského oblečení!
LIkvidace skladových zásob: ulovte u nás výbavu do školky a školy za pakatel!

28.07.2017
29.7.-6.8.2017 dovolená
Objednávky došlé v tomto termínu vyřídíme 7.8. Děkujeme za pochopení.

Novinky na e-mail

Výrobci

Látková mapa světa

Světadíly jsou barevně odlišené, na každém jsou vyznačeny základní jezera, pohoří a nejdelší řeky. Je vyrobená z velmi kvalitní látky v perfektním barevném provedení. Světadíly jsou zakresleny ve velmi charakteristických a srozumitelných obrysech, které se dítěti dobře pamatují.

Celkově obsahuje kolem 50 zajímavých míst světa. K mapě je přiložen i klíč, kde se dozví více. Krásná dekorace i učební pomůcka.

 

K mapě stojí určitě za to dokoupit charakteristické symboly pro jednotlivé části světadílů. Dítě pak nadšeně připojuje k Francii Eiffelovu věž, nebo k naší republice vlajku, či přiloží na Saharskou poušť velblouda.....Dále lze dokoupit  zvířátka avlajky.

Rozměry: 118 x 85 cm

 

Švédská firma Oskar&Ellen chce svými hračkami stimulovat dětskou fantazii a touhu hrát si, stejně jako učení a vývoj prostřednictvím hry. Sortiment výrobků společnosti Oskar&Ellen se skládá ze zábavných a barevných látkových produktů, které jsou vyráběny ve vysoké kvalitě. Všechny výrobky jsou navrženy ve Švédsku a poté jsou ručně vyráběny na Filipínách (ženami, ne dětmi!). Každá hračka je originálem.