Při objednávce nad 2800 Kč je poštovné ZDARMA

Odběrní místo v Praze

Zákaznická podpora:
info@andilkove.cz

rozšířené
hledání

Kategorie

Novinky

12.09.2017
Velký výprodej dětského oblečení!
LIkvidace skladových zásob: ulovte u nás výbavu do školky a školy za pakatel!

28.07.2017
29.7.-6.8.2017 dovolená
Objednávky došlé v tomto termínu vyřídíme 7.8. Děkujeme za pochopení.

Novinky na e-mail

Výrobci

Jídelní vychytávky

Vaše miminko ještě nemá zuby nebo neumí řádně kousat a máte obavu ze zaskočení většího kousku nebo dokonce dušení?

 

Bezpečné kojenecké krmítko je výborná pomůcka vhodná pro všechny druhy ovoce, ale i sušenky. Miminka musí nejprve potravu rozžužlat, aby prošla drobnými dírkami, a pak jakékoli nebezpečí mizí. Hrneček Doidy, který se nikdy nevylije a při pití se miminka díky zkosenému tvaru nemusí zaklánět. Do stejné kategorie spadá pastička na svačinku - cestovní mistička s důmyslným nastřihaným krytem - když ji obrátíte vzhůru nohama, svačina nevypadne, přesto lze snadno vyndat.

 

Začínají Vaše děti jíst samy a chcete jim pořídit sadu nádobí?

Pro nejmenší nabízíme melaminové kolekce s motivy z pohádky o Červené karkulce s vlkem nebo s medvídkem. V této sadě můžete pořídit talíř, kelímek s pítkem nebo bez, misku, lžičku, ale i stojánek na vejce.

 

Větším dětem doporučujeme sady od značky Tyrrell Katz s veselými motivy i nápisy v angličtině pro hravou výuku.

Sady se skládají z talíře, misky, kelímku, příboru, ve stejné kolekci dále můžete pořídit set 3 svačinových boxů různých rozměrů, dětskou termotašku nebo lahvičku na pití. Pro holčičky to jsou kolekce baletky, princezny, víly a žokejky, pro chlapečky stavební stroje, roboti, dinosauři nebo farma.

Pokud dáváte přednost porcelánu – pak vás jistě zaujmou snídaňové a svačinové sety s motivem růžové myšky nebo modré příšerky. Do kompletu můžete pořídit i kuchařskou zástěrku ve stejném motivu.

 

 

Chystáte se na delší výlet a nechcete ztrácet čas teplým obědem v restauraci?

V termoboxu značky Aladine vám vydrží jídlo teplé až 5 hodin. Vybírat můžete růžový holčičí box s kytičkami, modrý chlapecký termobox s vesmírem nebo z mnoha jednobarevných variant a dvou rozměrů – 0,3 a 0,6 l. Na náchylné potraviny jsou vhodné dětské termotašky, kam se vejde pohodlně lahvička i větší svačina.

 

Ze široké nabídky lahví na pití doporučujeme jednoznačně Zdravou láhev - skvělý pomocník pro dodržování pitného režimu

Min. velikost 0,5 l vám vydrží delší dobu a ani sladké pití se nezkazí.  Dospělí nebo starší děti jistě uvítají láhve o objemu 1l. Pro teplejší nebo naopak velmi chladné dny doporučujeme dokoupit k lahvi termoobal.

Poslední vychytávkou jsou ekologické svačinové sáčky. Jsou omyvatelné, rychle schnoucí, s krásným designem a ve dvou velikostech – na sendvič nebo větší. Velmi se osvědčily např. v hotelech, kde máte snídani, kterou Vaše dítko momentálně nechce. Jednoduše mu rohlík vezmete do sáčku na později. Navíc za dobu jeho používání můžete ušetřit až 1000 igelitových pytlíků a to už za to stojí!